Vincent Magnée

Directeur
Geboren te Sint-Agatha-Berchem, 30 april 1971

Beroep

Directeur van de Nationale Bank van België

Diploma's

Handelsingenieur, Solvay Business School, Université libre de Bruxelles, 1993

Loopbaan

  • Stagiair, Vakbondscomité voor het vervoer in de Europese Gemeenschap (1995)
  • Adjunct-toezichthouder, btw-administratie, Ministerie van Financiën (01.1996 - 04.1996)
  • Adjunct-auditeur, Rekenhof (05.1996 - 04.2002)
  • Auditeur, Rekenhof (05.2002 - 07.2003)
  • Adjunct-kabinetsdirecteur van de vice-eersteminister en minister van Justitie (07.2003 - 12.2007)
  • Adjunct-kabinetsdirecteur van de minister van Sociale Zaken en Volksgezondheid (12.2007 - 03.2008)
  • Adjunct-kabinetsdirecteur van de vice-eersteminister en minister van Sociale Zaken en Volksgezondheid (03.2008 - 12.2011)
  • Adjunct-kabinetsdirecteur van de eerste minister (12.2011 - 05.2014)
  • Directeur van de Nationale Bank van België sinds 01.06.2014
    K.B. 10.04.2014 – B.S. 29.04.2014

Andere lopende mandaten of functies

  • Instituut voor de Nationale Rekeningen
    Lid van de Raad van bestuur vanaf 18.05.2017
  • Observatorium Krediet en Schuldenlast
    Lid en bestuurder vanaf 08.05.2017
    Voorzitter vanaf 26.10.2017