Tim Hermans

Directeur - Secretaris
Geboren te Leuven, op 10 juli 1974

Beroep

Directeur van de Nationale Bank van België

Studies

Katholieke Universiteit Leuven
Licentiaat in de economische wetenschappen (Juni 1997)

Loopbaan

  • Nationale Bank van België
    Directeur (7 april 2015 - heden)
  • Open Vld
    Kabinetschef Voorzitter (12.2012 - 04.2015)
  • Nationale Bank van België
    Adviseur Prudentieel beleid en financiële stabiliteit (10.2011 - 12.2012)
  • Nationale Bank van België
    Adviseur Algemene statistiek (07.2009 - 10.2011)
  • Kabinet van de Viceminister-president van de Vlaamse Regering
    Adviseur, Adjunct-Kabinetschef en Kabinetschef Viceminister-president (10.2004 - 07.2009)
  • Nationale Bank van België
    Adviseur Nationale rekeningen (12.1997 - 09.2004)

Lopende functies of mandaten

  • Financial Sector Cyber Council
    Voorzitter: vanaf 30.06.2017
  • Hoge Raad van Financiën
    Lid van de afdeling "Fiscaliteit en Parafiscaliteit": vanaf 09.10.2017

Verstreken mandaten of functies

  • Vlaams Agentschap voor Internationaal Ondernemen
    Regeringscommissaris: December 2005 - juli 2009
  • Vlaamse Dienst voor Arbeidsbemiddeling en Beroepsopleiding
    Regeringscommissaris: November 2008 - oktober 2009