Robert Vertenueil

Regent sinds 22 mei 2018
Geboren te Sint-Joost-ten-Node op 14 mei 1965

Beroep

Voorzitter van het ABVV

Studies

  • Institut Provincial d’Enseignement Technique (1980-1984)
    Industriële wetenschappen – Openbare werken en bouw
    CESS - DAES Technicus openbare werken en bouw

Loopbaan

  • Voorzitter van het ABVV (sinds 31.05.2018)
  • Algemeen Secretaris van het ABVV (07.06.2017-30.05.2018)
  • Algemeen secretaris van de Algemene Centrale ABVV (15.09.2015-06.2017)
  • Ondervoorzitter van de European Federation of Building and Wood Workers (26.11.2015-06.2017)
  • Federaal Secretaris van de Algemene Centrale ABVV, Verantwoordelijk voor de sectoren Bouw, Cementfabrieken en Sociale Huisvesting (01.05.2008-2015)
  • Gewestelijk Secretaris van de Algemene Centrale ABVV Waals-Brabant (01.01.2006-2008)
  • Adjunct-secretaris van de Algemene Centrale ABVV Waals-Brabant (01.07.2002-2006)
  • Directie-attaché bij de Mutualité Socialiste du Brabant wallon (MSBW) (1999-2002)
  • Verantwoordelijke externe diensten bij MSBW – Regio Nijvel (1992-1999)
  • Algemeen Secretaris van de Confédération des Jeunesses Socialistes (1990-1992)
  • Bestendige bij MSBW (1987-1990)
  • Zelfstandig agent bij CODEP (1992-1997)

Verstreken functies of mandaten

  • FBZ Bouw (2008-2017)
    Bestuurder, later Ondervoorzitter en opnieuw Bestuurder
  • IBP Pensio B / Bouwsector (2008-2017)
    Bestuurder
  • Fonds voor Vakopleiding in de Bouw (2012-2014)
    Voorzitter van het FBZ
  • SEDILEC (2000-2012)
    Bestuurder en lid van het Directiecomité
  • Stad Nijvel (1994-2012)
    Gemeenteraadslid
  • Stad Nijvel (2000-2006)
    Voorzitter van het Maison des Sports
  • INTERMIXT (2000-2006)
    Bestuurder
  • SEDIFIN Power Invest – Energie BW (2000-2006)
    Gedelegeerd bestuurder
  • SEDITEL - Teledistributie (2000-2006)
    Voorzitter