Pieter Verhelst

Regent sinds 17 mei 2016
Geboren te Gent, op 23 juni 1978

Beroep

Lid van het Hoofdbestuur Boerenbond

Studies

  • Master in de toegepaste economische wetenschappen - Handelsingenieur, KU Leuven 1996-2002
  • Advanced studies in agricultural development, Universiteit Gent (2002-2003)
  • Visiting Scholar, Waste Management, University of Arkansas, Fayetteville (US) (februari 2007 -mei 2007)

Loopbaan

  • Lid van het Hoofdbestuur Boerenbond: sinds 01.12.2015
  • Adviseur Internationaal en Europees Beleid - Studiedienst Boerenbond: 01.02.2008-01.12.2015
  • Assistent - PHD Student Faculteit Bio-Ingenieurswetenschappen, Universiteit Gent: 01.02.2004-31.01.2008

Andere lopende functies of mandaten

  • Hoofdbestuur Boerenbond
    Lid (sinds 01.12.2015)
  • Bondsraad Boerenbond
    Lid (sinds 01.12.2015)
  • Agri-Investment Fund
    Lid van het Investeringscomité (sinds februari 2016)
  • Politiek Comité Boerenbond
    Lid (sinds 01.12.2015)
  • Nationale Raad voor de Coöperatie
    Lid van de Algemene Vergadering (sinds 21.12.2015)
  • Kampani nv
    Lid van de Raad van Bestuur (sinds februari 2015)
  • BIO Invest nv
    Lid van de Raad van Bestuur en voorzitter van het Auditcomité (sinds januari 2014)
  • INCOFIN cvso
    Lid van de Raad van Bestuur en van het Investeringscomité (sinds maart 2014)
  • World Farmers' Organisation
    Vertegenwoordiger Boerenbond (sinds 01.04.2016)
  • Trias vzw
    Lid van de Raad van Bestuur (sinds juni 2016)

Verstreken functies of mandaten

  • COPA (01.02.2008-11.01.2016)
    Lid van het Policy Coordination Committee
    Lid van het Praesidium COPA
    Lid van het Praesidium Cogeca
  • International Dairy Federation
    Lid van de Raad van Bestuur en de Algemene Vergadering (01.02.2008-11.01.2016)