Jean-François Hoffelt

Censor sinds 22 februari 1999 Voorzitter van het College van censoren sedert 26 juni 2013
Geboren in Doornik (België), op 21 september 1961

Diploma's

Licentiaat in de Economische Wetenschappen U.L.B.

Loopbaan

  • Assistent-onderzoeker aan het departement Toegepaste Economie van de Université Libre de Bruxelles (1985 - 1986)
  • Economisch adviseur bij de Federatie der Belgische Coöperaties "Febecoop" (1987 - 1994)
  • Algemeen secretaris van Febecoop (1994 - 2013)
  • Adviseur Europees Economisch en Sociaal Comité (1998 - 2015)
  • Vereniging voor Sociale Huisvesting (A.L.S.-V.S.H) (sinds2016)

Verstreken functies of mandaten

  • Arista
    Voorzitter van de Raad van bestuur: van juni 2010 tot november 2013
  • Bank Nagelmackers:
    Bestuurder: van juni 2001 tot juni 2005 
  • International Centre of Research and Information on the Public, Social and Co-operative Economy
    Lid van de Belgische afdeling en van de Internationale raad: van oktober 2012 tot november 2013
  • Economisch en Sociaal Comité van de Europese Unie:
    Lid: van oktober 1998 tot oktober 2015
  • Centrale Raad voor het Bedrijfsleven
    Lid: van juni 2010 tot november 2013
  • Nationale Raad voor de Coöperatie:
    Erevoorzitter
    Lid van het Bureau
  • Cooperatives Europe
    Bestuurder: van september 2010 tot november 2013
  • Groep Multipharma
    Bestuurder: van juni 2012 tot november 2013
  • Groep werkgelegenheidsbeleid van de Europese Commissie:
    Lid: van januari 2002 tot januari 2006
  • Groep P & V
    Bestuurder: van juni 2012 tot november 2013
  • Nationaal Verbond van Socialistische Mutualiteiten:
    Vicevoorzitter: van november 1998 tot november 2004