Jean Eylenbosch

Censor vanaf 30 maart 2009
Geboren te Etterbeek, op 24 januari 1959

Beroep

Vice-president van Coca-Cola European Partners, Inc

Opleiding

Kandidaat in de rechten: Facultés Universitaires Notre Dame de la Paix te Namen
Licentiaat in de rechten: UCL te Louvain-la-Neuve (1984)
Houder van het attest van wettelijke tweetaligheid overeenkomstig de wet van 15 juni 1935 betreffende het gebruik der talen in gerechtszaken (1990)
Gediplomeerde in de aanvullende studie Vennootschapsrecht: K.U.B. (1993)
Negotiation: Vlerick School en Management (1996)
Program of Instruction for Lawyers (P.I.L.): Harvard Law School (USA) (1997)
Bemiddelaar Orde van Advocaten België (1998)
Finance for Executives program - INSEAD Fontainebleau (2003)
Programme for Sustainability leadership - University of Cambridge (2009)

Loopbaan

  • Advocaat-stagiair van 1 oktober 1984 tot 5 oktober 1987
  • Advocaat ingeschreven op de Tabel van de Franse Orde van Advocaten bij de balie te Brussel op 6 oktober 1987
  • Advocaat-vennoot bij het advocatenkantoor “Goovaerts & Vennoten” van 1989 tot februari 2000
  • Wetenschappelijk medewerker bij verscheidene tijdschriften
  • Ere-advocaat sinds 1 maart 2000
  • Coca-Cola Enterprises Belux:
    • Public Affairs Manager: maart 2000 - augustus 2000
    • Public Affairs Director: september 2000 - december 2001
    • Vice-President Public Affairs en lid van het Directiecomité van de Belgische en de Luxemburgse afdeling: sinds januari 2002
  • Coca-Cola Entreprise France: Lid van het Uitvoerend Comité van 12 april 2003 tot november 2009
  • Coca-Cola Enterprises Benelux: Vice-President Public Affairs & Communications Benelux van
    1 januari 2007 tot 30 september 2011
  • Coca-Cola Enterprises, Inc: Vice-President European Government Relations van 1 oktober 2011 tot 27 oktober 2016
  • Coca-Cola Enterprises Belgium bvba: Co-Zaakvoerder van juni 2010 tot 27 oktober 2016
  • Coca-Cola European Partners bvba: Co-Zaakvoerder, Vice-President European Government Relations vanaf 28 oktober 2016

Andere lopende functies of mandaten

  • Amcham
    Bestuurder: sinds september 2003
  • B19 (Business/Country Club)
    Lid van het Strategisch comité: sinds 1 januari 2013
  • Be Cycling
    Voorzitter: sinds december 2011
    Bestuurder
  • Brasserie Saint-Feuillien
    Bestuurder: sinds december 2016
  • Chaudfontaine Promotion
    Bestuurder: sinds maart 2005
    Ondervoorzitter: sinds 15 december 2014
  • Adviescommissie voor de adellijke gunsten
    Lid: sinds 1 september 2014
  • Raad van toezicht van de FSMA
    Lid: sinds 1 april 2011
  • Arbeidshof van Brussel
    Raadsheer in sociale zaken: sinds 2009
  • VBO (Verbond van Belgische Ondernemingen)
    Lid van het Strategisch comité: sinds 1 december 2015
  • FEVIA (Federatie Voedingsindustrie)
    Bestuurder: sinds 2002
    Voorzitter: sinds 1 december 2015
  • VIWF (Koninklijke vereniging van de Industrie van Waters en Frisdranken)
    Bestuurder: sinds 2000
  • Fost plus
    Bestuurder: sinds 2000
  • Neotron nv (La casa del Habano Brussels)
    Bestuurder - Voorzitter van de Raad van Bestuur: sinds februari 2014
  • Sources Chaudfontaine bvba
    Beheerder: sinds 2004
    Voorzitter van het Beheerscollege: sinds juli 2007
  • Vlaams Economisch Verbond (V.E.V.)
    Lid van de Algemene Raad: sinds mei 2003  

Verstreken functies of mandaten

  • Bottling Great Britain Ltd
    Lid van het Directiecomité: juli 2007 - december 2010
  • Brutélé
    Bestuurder: 1997-2005
  • Commissie voor het Bank-, Financie- en Assurantiewezen
    Lid van de Raad van toezicht: april 2003 - maart 2011
  • Commissie Regionale Ontwikkeling
    Lid: 1997-2000
  • Gemeente Sint-Pieters-Woluwe
    Gemeenteraadslid en OCMW-raadslid: 1994-2000
    Schepen Persoonsgebonden aangelegenheden - Geschillen - Verzekeringen - Voogdij OCMW: 2001 - januari 2005
  • Raad van toezicht van de Overheid der Financiële Diensten
    Lid: 10 maart 2004 - 26 oktober 2010
  • VIWF (Koninklijke vereniging van de Industrie van Waters en Frisdranken)
    Ondervoorzitter: vanaf 2001 tot april 2004
    Voorzitter: mei 2004 tot december 2006 en januari 2012 - november 2015
  • Liège Expo 2017 scrl
    Bestuurder: juli 2010 - december 2013
  • Special Olympics Belgium
    Bestuurder: april 2005 - april 2014
  • TRW' Organisation
    Voorzitter: oktober 2009 - 31.12.2016