Hans D'Hondt

Vertegenwoordiger van de Minister van Financiën sinds 1 oktober 2012
Geboren te Aalst op 13 oktober 1958

Beroep

Ambtenaar

Diploma's

Licentiaat in de rechten - K.U. Leuven (1981)

Loopbaan

  • 01.02.2010 -
    Voorzitter van het Directiecomité van de Federale Overheidsdienst Financiën
  • 20.03.2008 - 31.01.2010
    Directeur Beleidscoördinatie van de Eerste Minister, vervolgens Voorzitter van het Directiecomité van de Kanselarij van de Eerste Minister
  • 21.12.2007 - 19.03.2008
    Directeur Algemeen Beleid van de Vice-Eerste Minister en Minister van Begroting, Institutionele Hervormingen, Mobiliteit en de Noordzee
  • 22.07.2004 - 20.12.2007
    Kabinetschef van de Minister-president van de Vlaamse regering, daarna Adviseur van de (federale) formateur
  • 27.02.2002 - 21.07.2004
    Directeur-generaal van de Algemene Directie Statistiek en Economische Informatie - Federale Overheidsdienst Economie, KMO, Middenstand en Energie
  • 13.07.1999 - 26.02.2002
    Directeur-generaal van het Bestuur Economische Informatie - Ministerie van Economische Zaken
  • 06.09.1993 - 12.07.1999
    Kabinetschef van de Vice-Eerste Minister en Minister van Begroting
  • 16.11.1992 - 05.09.1993
    Kabinetschef van de Minister van Landsverdediging (Algemeen Beleid)
  • 08.03.1992 - 15.11.1992
    Adjunct-Kabinetschef van de Vice-Eerste Minister en Minister van Economische Zaken
  • 01.10.1989 - 07.03.1992
    Adviseur van de Vice-Eerste Minister en Minister van Verkeerswezen en Institutionele Hervormingen
  • 10.05.1988 - 30.09.1989
    Adjunct-adviseur - Ministerie van Economische Zaken - Concurrentie
  • 16.12.1985 - 09.05.1988
    Adviseur - Kabinet van de Minister van Economische Zaken
    Regeringscommissaris bij de Controledienst voor de verzekeringen
  • 16.04.1983 - 15.12.1985
    Ministerie van Economische Zaken - Prijzendienst
  • 01.11.1982 - 15.04.1983
    Ministerie van Tewerkstelling - Studiedienst
  • 01.09.1981 - 03.01.1982
    Advocaat aan de Balie van Dendermonde

Andere lopende functies of mandaten

  • CREDIBE NV (Dochter FPIM)
    Bestuurder
  • FOD Financiën
    Voorzitter van het Directiecomité

Verstreken functies of mandaten

  • Beschermingsfonds voor Deposito's en Financiële Instrumenten
    Voorzitter
  • B.M.I. NV (Dochter FPIM)
    Bestuurder
  • Federale Participatie- en Investeringsmaatschappij NV
    Bestuurder