Fabienne Bister

Regent sinds 22 mei 2018
Geboren in Jambes op 12 december 1963

Beroep

Gedelegeerd bestuurster van BISTER L’Impériale SA
Oprichtster en Zaakvoerster BISTER France SARL
Oprichtster en Gedelegeerd bestuurster van Tourisme & Tradition ASBL

Studies

1981-1986

  • Licence et Maîtrise en Sciences économiques et sociales, Facultés Notre Dame de la Paix à Namur

Loopbaan

1981-1986

  • Verantwoordelijk voor de verkoop, de export, de aankoop en het personeel bij Ets BISTER
  • Zelfstandig journaliste voor Le Vif/L’Express, La Libre Belgique, Intermédiaire, Femmes 'Ajourd’hui, PME-KMO,  enz..
  • Hoofdredactrice van het magazine Franchising

 

1987-1990

  • Journaliste bij L’Echo, verantwoordelijk voor de rubriek Commerce extérieur
  • Financieel analist Management Buy-Out bij LBO France
  • Zelfstandig consulente

 

Andere lopende functies of mandaten

  • FEVIA (Federatie Voedingsindustrie)
    Bestuurster
  • FEVIA Wallonie
    Bestuurster
    Ondervoorzitster
  • Union Wallonne des Entreprises (UWE)
    Bestuurster

 

Verstreken functies of mandaten

  • Verbond van Belgische Ondernemingen
    Lid van het directiecomité: 23.11.2000-24.03.2011
    Ondervoorzitster van het VBO: 09.04.2002-28.04.2005
    Voorzitster van de KMO-commissie: 28.04.2005-17.04.2008
  • FEVIA Wallonie
    Voorzitster: september 2010 tot september 2013