Dimitri Lhoste

Censor sinds 22 mei 2018
Geboren in Namen op 22 januari 1982

Beroep

Bedrijfsrevisor

Studies

  • Januari 2014:    Revisor nr. A02438
  • 2007-2008:        Executive Master in Internal Audit-Financiële audit, Louvain School of Management
  • 2003-2004:        Master in European Studies, Université Catholique de Louvain
  • 1999-2003:        Licentiaat in de handels- en consulaire wetenschappen, ICHEC Business School

 

Loopbaan

  • Sinds mei 2007:              Bedrijfsrevisor
  • Maart 2006 - april 2007:   Chambre de Commerce et d’Industrie, Verantwoordelijke voor het departement Transmission d’entreprises
  • Okt. 2005 - febr. 2006:     Europese Commissie, DG Trade, Eenheid C3 Economic Partnership Agreements
  • Okt. 2004 - apr. 2005:     Programme Jeunes Exportateurs Wallons, Ontwikkeling van uitvoerstrategieën voor Waalse KMO’s
  • Sept. 2002:                     Bank Degroof Luxemburg, Asset Management, Technische Analyse

Andere lopende functies of mandaten

  • Le Foyer Jambois & Extensions
    Bestuurder sinds 2012
  • Autonome Haven van Namen
    Bestuurder sinds 2010

Functies of mandaten die beëindigd zijn

  • Ores Assets
    Lid van het College van Commissarissen van 2014 tot 2015
  • Stad Namen
    Gemeenteraadslid (2007-2018)
  • Association intercommunale d’étude et d’exploitation d’électricité et de Gaz (A.I.E.G.)
    Bestuurder en lid van de algemene vergadering (2007-2018)
    Lid van het auditcomité (2018)
  • BEP Crematorium
    Vicevoorzitter en lid van de algemene vergadering (2012-2018)
    Lid van het auditcomité (2018)
  • IMIO
    Lid van de algemene vergadering (2012-2018)
  • Namur Europe Wallonie (NEW)
    Bestuurder (2012)